A rendes játékidő utolsó percében egyenlítő Győri Audi ETO hosszabbítás után 27-26-ra győzte le a Vardar Szkopjét a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében a Papp László Sportarénában.

A szünetben 9-9 volt az állás, és ahogyan a két együttes tavalyi fináléjában, ezúttal is döntetlennel zárult a rendes játékidő (20-20), így hosszabbításra volt szükség.

A mezőny legeredményesebb játékosa a győriek holland irányítója, Cornelia Nycke Groot volt nyolc góllal, a hosszabbítás "hősének" pedig a brazil Eduarda Amorim és Kiss Éva kapus bizonyult.

Ez volt a 16. magyar érdekeltségű finálé a női kézilabda BL, illetve elődje, a Bajnokcsapatok Európa Kupája történetében. A mérleg immár hat győzelem: 1982-ben a Vasas, 1999-ben a Dunaferr SE, 2013-ban, 2014-ben, tavaly és idén pedig a Győr ért fel a csúcsra.